ELIAS medarbetare i Bräkne-Hoby

Andréas Eliasson - VD
Andréas Eliasson VD
0768 99 13 01
andreas.eliasson@eliasab.se
Ingmar Eliasson - Senior Advisor
Ingmar Eliasson Senior Advisor
0768 99 13 00
ingmar.eliasson@eliasab.se
Birgitta Svensson - Ekonomichef/Vice VD
Birgitta Svensson Ekonomichef/Vice VD
0768 99 13 02
birgitta.svensson@eliasab.se
Hillevi Andersson - Projektledare Kalkyl
Hillevi Andersson Projektledare Kalkyl
0768 99 13 14
hillevi.andersson@eliasab.se
Roger Möller - Produktionskoordinator
Roger Möller Produktionskoordinator
0768 99 13 80
roger.moller@eliasab.se
Mårten Bring - Projektledare/Affärsutvecklare
Mårten Bring Projektledare/Affärsutvecklare
0768 99 13 31
marten.bring@eliasab.se
Mats Andersson - Servicetekniker
Mats Andersson Servicetekniker
0768 99 13 19
mats.andersson@eliasab.se
Percy Fredriksson - Projektledare Kalkyl
Percy Fredriksson Projektledare Kalkyl
0768 99 13 75
percy.fredriksson@eliasab.se
Per Sturesson - Serviceelektriker
Per Sturesson Serviceelektriker
0768 99 13 92
per.sturesson@eliasab.se
Robin Olofsson - Serviceelektriker
Robin Olofsson Serviceelektriker
0768 99 13 13
robin.olofsson@eliasab.se